RM48L550DPGET
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | RM48L550DPGET |
| توضیحات: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 200MHz |
| سری | Hercules™ RM4 ARM® Cortex®-R4 |
| اندازه رم | 192K x 8 |
| اندازه هسته | 16/32-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | 64K x 8 |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| لوازم جانبی | DMA, POR, PWM, WDT |
| اتصال | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, LINbus, MibSPI, SCI, SPI, UART/USART, USB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 64 |
| هسته پردازنده | ARM® Cortex®-R4F |
| بسته بندی/مورد | 144-LQFP |
| مبدل داده ها | A/D 24x12b |
| نوع اسیلاتور | External |
| اندازه حافظه برنامه | 2MB (2M x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 144-LQFP (20x20) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.14V ~ 1.32V |
در انبار 82 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1