REG102UA-2.5
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | REG102UA-2.5 |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 65dB (120Hz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | REG102-25 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| جریان-خروجی | 250mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 10V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.27V @ 250mA |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 800µA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان (Iq) | 500µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 2.5V |
در انبار 218 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.78 | $2.72 | $2.67 |
حداقل: 1