REF3140TDD2
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Reference |
| برگه داده ها: | REF3140TDD2 |
| توضیحات: | IC VREF SERIES 4.096V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Reference |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| تحمل | ±0.2% |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | - |
| بسته بندی/مورد | Die |
| نوع مرجع | Series |
| ولتاژ ورودی | 4.146V ~ 5.5V |
| شماره قسمت پایه | REF3140 |
| جریان-خروجی | 10mA |
| جریان--عرضه | 135µA |
| سر و صدا-0.1 هرتز تا 10Hz | 53µVp-p |
| سر و صدا-10Hz تا 10Hz | 78µVrms |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Die |
| ضریب دما | 20ppm/°C |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 4.096V |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.32 | $17.95 | $17.59 |
حداقل: 1