PTH12050YAST
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | PTH12050YAST |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 0.55-1.8V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Non-Isolated PoL Module |
| سری | PTH12050 |
| ویژگی | Remote On/Off, OCP, UVLO |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| بهره وری | 88% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD Module |
| شماره قسمت پایه | PTH12050Y |
| اندازه/ابعاد | 0.87" L x 0.50" W x 0.36" H (22.1mm x 12.7mm x 9.1mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 0.55 ~ 1.8V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 13.2V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 10.8V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 6A |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.45 | $13.18 | $12.92 |
حداقل: 1