PTB48540AAZ
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | PTB48540AAZ |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 5V 10W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Isolated PoE Module |
| سری | PTB48540 (10W) |
| ویژگی | Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO |
| بسته بندی | Tray |
| بهره وری | 82% |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت (وات) | 10W |
| بسته بندی/مورد | 13-SMD Module |
| شماره قسمت پایه | PTB48540A |
| اندازه/ابعاد | 1.62" L x 1.49" W x 0.38" H (41.2mm x 38.0mm x 9.6mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 5V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-انزوا | 1.5kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 57V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 36V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 2A |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1