PT6407P
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | PT6407P |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER 2.1V 3A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Non-Isolated PoL Module |
| سری | PT6400 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tray |
| بهره وری | 77% |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 12-SIP Module |
| شماره قسمت پایه | PT6407 |
| اندازه/ابعاد | - |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 2.1V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 4.5V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 3A |