PLL1700E/2K
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | PLL1700E/2K |
| توضیحات: | IC AUDIO CLOCK 20-SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes |
| نوع | PLL Multi-Clock Generator |
| ورودی | TTL |
| خروجی | CMOS |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| فرکانس حداکثر | 36.87MHz |
| شماره قسمت پایه | PLL1700 |
| ولتاژ-تامین | 3.3V, 5V |
| تقسیم/ضرب | No/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:6 |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SSOP |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/No |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.73 | $3.66 | $3.58 |
حداقل: 1