PCM5122PW
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - ADCs/DACs - Special Purpose |
| برگه داده ها: | PCM5122PW |
| توضیحات: | IC DAC 16/24/32BIT 384K 28TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - ADCs/DACs - Special Purpose |
| نوع | DAC, Audio |
| سری | DirectPath™ |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رابط داده | PCM |
| بسته بندی/مورد | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | PCM5122 |
| ولتاژ-تامین | 1.65V ~ 3.46V |
| وضوح (بیت) | 16 b, 24 b, 32 b |
| تعداد کانال | 2 |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| منبع عرضه ولتاژ | Analog and Digital |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-TSSOP |
| نرخ نمونه برداری (در ثانیه) | 384k |
در انبار 164 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.16 | $6.04 | $5.92 |
حداقل: 1