OPA633KP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| برگه داده ها: | OPA633KP |
| توضیحات: | IC BUFFER 1 CIRCUIT 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| کشت نرخ | 2500V/µs |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| -پهنای باند 3db | 260MHz |
| نوع آمپلی فایر | Buffer |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | OPA633 |
| جریان--عرضه | 21mA |
| تعداد مدارهای | 1 |
| تعصب ورودي فعلي | 15µA |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 75°C |
| افست ورودی-ولتاژ | 5mV |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-PDIP |
| جریان-خروجی/کانال | 100mA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | ±5V ~ 16V |
در انبار 250 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.06 | $14.76 | $14.46 |
حداقل: 1