OPA4188AIPWR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| برگه داده ها: | OPA4188AIPWR |
| توضیحات: | IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| کشت نرخ | 0.8V/µs |
| نوع خروجی | Rail-to-Rail |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع آمپلی فایر | Zero-Drift |
| بسته بندی/مورد | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| جریان--عرضه | 415µA |
| تعداد مدارهای | 4 |
| تعصب ورودي فعلي | 160pA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C |
| به دست آوردن محصول پهنای باند | 2MHz |
| افست ورودی-ولتاژ | 6µV |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-TSSOP |
| جریان-خروجی/کانال | 18mA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 4V ~ 36V, ±2V ~ 18V |
در انبار 4059 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1