MSP430F2491TRGCR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | MSP430F2491TRGCR |
| توضیحات: | IC MCU 16BIT 60KB FLASH 64VQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 16MHz |
| سری | MSP430F2xx |
| اندازه رم | 2K x 8 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| اتصال | I²C, IrDA, LINbus, SCI, SPI, UART/USART |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 48 |
| هسته پردازنده | MSP430 |
| بسته بندی/مورد | 64-VFQFN Exposed Pad |
| مبدل داده ها | - |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | MSP430F2491 |
| اندازه حافظه برنامه | 60KB (60K x 8 + 256B) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-VQFN (9x9) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.8V ~ 3.6V |
در انبار 2069 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1