MSP430AFE233IPW
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | MSP430AFE233IPW |
| توضیحات: | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 12MHz |
| سری | MSP430F2xx |
| اندازه رم | 512 x 8 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT |
| اتصال | SPI, UART/USART |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 11 |
| هسته پردازنده | MSP430 |
| بسته بندی/مورد | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| مبدل داده ها | A/D 3x24b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | MSP430AFE233 |
| اندازه حافظه برنامه | 8KB (8K x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-TSSOP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.8V ~ 3.6V |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.60 | $3.53 | $3.46 |
حداقل: 1