MDL-BDC24-B
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motor Driver Boards, Modules |
| برگه داده ها: | MDL-BDC24-B |
| توضیحات: | BRUSHED DRIVER 40A 12V 24V LOAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Motor Driver Boards, Modules |
| نوع | Module |
| سری | Stellaris®, Black Jaguar |
| وزن | - |
| ویژگی | - |
| رابط | CAN, RS-232 |
| نوع موتور | Brushed DC |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بار ولتاژ | 12V, 24V |
| جریان-خروجی | 40A |
| تعداد موتورها | 1 |
| ولتاژ-تامین | 12 ~ 24VDC |
| نوع کنترل/درایو | Brushed |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 50°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | - |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1