LP55231SQX/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - LED Drivers |
| برگه داده ها: | LP55231SQX/NOPB |
| توضیحات: | IC LED DVR PROGR 24WQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - LED Drivers |
| نوع | DC DC Regulator |
| سری | - |
| Dimming | PWM |
| توپولوژی | Switched Capacitor (Charge Pump) |
| فرکانس | 1.25MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Backlight |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-WFQFN Exposed Pad |
| ولتاژ-خروجی | - |
| تعداد خروجی | 9 |
| سوئیچ داخلی (ها) | Yes |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ-تامین (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ-تامین (حداقل) | 2.7V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-WQFN (4x4) |
| جریان-خروجی/کانال | 25.5mA |
در انبار 78360 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1