LMX2470SLEX
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | LMX2470SLEX |
| توضیحات: | IC PLL DELTA-SIGMA 24LAMUCSP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes with Bypass |
| نوع | PLL Frequency Synthesizer, Delta Sigma |
| ورودی | CMOS |
| خروجی | CMOS |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-UFQFN |
| فرکانس حداکثر | 2.6GHz |
| ولتاژ-تامین | 2.25V ~ 2.75V |
| تقسیم/ضرب | Yes/Yes |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 3:3 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-ULGA (4.5x3.5) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/No |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.34 | $2.29 | $2.25 |
حداقل: 1