LMX1602SLBX
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | LMX1602SLBX |
| توضیحات: | IC FREQ SYNTH DL 1.1GHZ 16-LAMIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes with Bypass |
| نوع | PLL Frequency Synthesizer, Delta Sigma |
| ورودی | CMOS, TTL |
| خروجی | CMOS |
| سری | PLLatinum™ |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-TFQFN, CSP |
| فرکانس حداکثر | 1.1GHz |
| شماره قسمت پایه | LMX1602 |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.6V |
| تقسیم/ضرب | Yes/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 3:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-CSP (3.5x3.5) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/No |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1