LMV832MMEVAL
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Op Amps |
| برگه داده ها: | LMV832MMEVAL |
| توضیحات: | BOARD EVAL FOR LMV832MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Op Amps |
| سری | - |
| کشت نرخ | 2V/µs |
| نوع تخته | Fully Populated |
| نوع خروجی | Single-Ended |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع آمپلی فایر | General Purpose |
| کانال در هر IC | 2 - Dual |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LMV832 |
| جریان-خروجی/کانال | 66mA |
| جریان--عرضه (اصلی آیسی) | 470µA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 2.7V ~ 5.5V |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $53.10 | $52.04 | $51.00 |
حداقل: 1