LMV118MF
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| برگه داده ها: | LMV118MF |
| توضیحات: | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-6 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| کشت نرخ | 35V/µs |
| نوع خروجی | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| -پهنای باند 3db | 45MHz |
| نوع آمپلی فایر | Voltage Feedback |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-6 |
| شماره قسمت پایه | LMV118 |
| جریان--عرضه | 600µA |
| تعداد مدارهای | 1 |
| تعصب ورودي فعلي | 400nA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| افست ورودی-ولتاژ | 1mV |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-6 |
| جریان-خروجی/کانال | 20mA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 2.5V ~ 12V, ±1.25V ~ 6V |