LMH6643MA
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| برگه داده ها: | LMH6643MA |
| توضیحات: | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| کشت نرخ | 135V/µs |
| نوع خروجی | Rail-to-Rail |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| -پهنای باند 3db | 130MHz |
| نوع آمپلی فایر | Voltage Feedback |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LMH6643 |
| جریان--عرضه | 2.7mA |
| تعداد مدارهای | 2 |
| تعصب ورودي فعلي | 1.6µA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| افست ورودی-ولتاژ | 1mV |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان-خروجی/کانال | 75mA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 2.7V ~ 12.8V, ±1.35V ~ 6.4V |
در انبار 252 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.99 | $2.93 | $2.87 |
حداقل: 1