LMG3411R070RWHT
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Full, Half-Bridge Drivers |
| برگه داده ها: | LMG3411R070RWHT |
| توضیحات: | 600-V 70MOHM GAN WITH INTEGRATED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Full, Half-Bridge Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Bootstrap Circuit |
| رابط | Logic |
| نوع بار | Inductive, Capacitive |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| فن آوری | MOSFET (Metal Oxide) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Synchronous Buck Converters |
| Rds در (تایپ) | 70mOhm |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 32-VQFN Exposed Pad |
| بار ولتاژ | 480V (Max) |
| حفاظت در برابر گسل | Over Current, Over Temperature, UVLO |
| ولتاژ-تامین | 9.5V ~ 18V |
| پیکربندی خروجی | Half Bridge |
| خروجی اوج فعلی | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-VQFN (8x8) |
| جریان-خروجی/کانال | - |
در انبار 117 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1