LME49860MABD
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Op Amps |
| برگه داده ها: | LME49860MABD |
| توضیحات: | BOARD EVALUATION LME49860MA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Op Amps |
| سری | - |
| کشت نرخ | 20V/µs |
| نوع تخته | Fully Populated |
| نوع خروجی | Single-Ended |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع آمپلی فایر | Audio |
| کانال در هر IC | 2 - Dual |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LME49860 |
| جریان-خروجی/کانال | 37mA |
| جریان--عرضه (اصلی آیسی) | 10.5mA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | ±2.5V ~ 22V |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $154.72 | $151.63 | $148.59 |
حداقل: 1