LM63CIMA
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Thermal Management |
| برگه داده ها: | LM63CIMA |
| توضیحات: | IC TEMP SENSR REMOTE DIODE 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Thermal Management |
| سری | - |
| دقت | ±3°C |
| تابع | Fan Control, Temp Monitor |
| توپولوژی | ADC (Sigma Delta), Comparator, Fan Speed Control, Register Bank |
| بسته بندی | Tube |
| فن خروجی | Yes |
| نوع خروجی | 2-Wire SMBus |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع سنسور | Internal and External |
| آلارم خروجی | Yes |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | LM63 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| دمای سنجش | 0°C ~ 125°C |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.39 | $3.32 | $3.26 |
حداقل: 1