LM4674ATLBD/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Audio Amplifiers |
| برگه داده ها: | LM4674ATLBD/NOPB |
| توضیحات: | BOARD EVAL FOR LM4674A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Audio Amplifiers |
| سری | Boomer® |
| نوع تخته | Fully Populated |
| نوع خروجی | 2-Channel (Stereo) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع آمپلی فایر | Class D |
| ولتاژ-تامین | 2.4V ~ 5.5V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LM4674A |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 2.5W x 2 @ 4Ohm |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1