LM4128CMFX-1.8/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Reference |
| برگه داده ها: | LM4128CMFX-1.8/NOPB |
| توضیحات: | IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Reference |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±0.5% |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SC-74A, SOT-753 |
| نوع مرجع | Series |
| ولتاژ ورودی | 2.2V ~ 5.5V |
| شماره قسمت پایه | LM4128 |
| جریان-خروجی | 20mA |
| جریان--عرضه | 100µA |
| سر و صدا-0.1 هرتز تا 10Hz | 170µVp-p |
| سر و صدا-10Hz تا 10Hz | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-5 |
| ضریب دما | 100ppm/°C |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 1.8V |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.88 | $0.86 | $0.85 |
حداقل: 1