LM3674MF-ADJEV
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| برگه داده ها: | LM3674MF-ADJEV |
| توضیحات: | BOARD EVALUATION LM3674MF-ADJ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | DC/DC, Step Down |
| ولتاژ ورودی | 2.7V ~ 5.5V |
| جریان-خروجی | 600mA |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 1V ~ 3.3V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Buck |
| مورد استفاده IC/بخش | LM3674 |
| فرکانس سوئیچینگ | 2MHz |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $50.88 | $49.86 | $48.87 |
حداقل: 1