LM3595LDEV
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | LM3595LDEV |
| توضیحات: | BOARD EVALUATION LM3595LD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Analog Brightness control |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ولتاژ ورودی | 3V ~ 5.5V |
| خروجی ها و نوع | 4, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 5.5V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LM3595 |
| جریان-خروجی/کانال | 25mA |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1