LM2852XMXA-0.8/NOPB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| برگه داده ها: | LM2852XMXA-0.8/NOPB |
| توضیحات: | IC REG BUCK 0.8V 2A 14HTSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| سری | SIMPLE SWITCHER® |
| تابع | Step-Down |
| توپولوژی | Buck |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | LM2852 |
| جریان-خروجی | 2A |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 1.5MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| همزمان یکسو کننده | Yes |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 2.85V |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-HTSSOP |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 0.8V |
در انبار 281 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.48 | $3.41 | $3.34 |
حداقل: 1