LM27965SQEV
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | LM27965SQEV |
| توضیحات: | BOARD EVALUATION LM27965SQ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Charge Pump |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ولتاژ ورودی | 2.7V ~ 5.5V |
| خروجی ها و نوع | 9, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 4V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | LM27965 |
| جریان-خروجی/کانال | 20mA |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $181.98 | $178.34 | $174.77 |
حداقل: 1