F28M36H53B2ZWTT
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | F28M36H53B2ZWTT |
| توضیحات: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 289BGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 100MHz/150MHz |
| سری | C2000™ C28x + ARM® Cortex® M3 Concerto™ |
| اندازه رم | 232KB |
| اندازه هسته | 32-Bit Dual-Core |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| اتصال | CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, McBSP, SCI, SPI, SSI, UART/USART |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 142 |
| هسته پردازنده | C28x/ARM® Cortex®-M3 |
| بسته بندی/مورد | 289-LFBGA |
| مبدل داده ها | A/D 24x12b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | F28M36 |
| اندازه حافظه برنامه | 512KB/512KB |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 289-NFBGA (16x16) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.14V ~ 3.63V |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $23.56 | $23.09 | $22.63 |
حداقل: 1