DRV134UA/1K
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Audio Special Purpose |
| برگه داده ها: | DRV134UA/1K |
| توضیحات: | IC LINE DRIVER 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Audio Special Purpose |
| سری | - |
| تابع | Line Driver |
| رابط | Analog |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Pre-Amplifier, Professional Audio |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| مشخصات | Differential Output |
| شماره قسمت پایه | DRV134 |
| ولتاژ-تامین | ±4.5V ~ 18V |
| تعداد کانال | 2 |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
در انبار 1892 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1