DCP022415DP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC DC Converters |
| برگه داده ها: | DCP022415DP |
| توضیحات: | DC DC CONVERTER +/-15V 2W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | DC DC Converters |
| نوع | Isolated Module |
| سری | DCP02 (2W) |
| ویژگی | OTP |
| بسته بندی | Tube |
| بهره وری | 79% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| قدرت (وات) | 2W |
| بسته بندی/مورد | 14-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| شماره قسمت پایه | DCP022415 |
| ویژگی های کنترل | - |
| اندازه/ابعاد | 0.78" L x 0.33" W x 0.21" H (19.7mm x 8.3mm x 5.3mm) |
| تعداد خروجی | 2 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 15V |
| ولتاژ-خروجی 2 | -15V |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-انزوا | 1kV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 26.4V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 21.6V |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 67mA, 67mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 7-PDIP |
در انبار 1177 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.65 | $9.46 | $9.27 |
حداقل: 1