CSD87355Q5DT
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays |
| برگه داده ها: | CSD87355Q5DT |
| توضیحات: | MOSFET 2N-CH 30V 45A 8LSON |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays |
| سری | NexFET™ |
| نوع FET | 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| ویژگی های FET | Logic Level Gate, 5V Drive |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 2.8W |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-PowerLDFN |
| Vgs (هفتم) (حداکثر) @ شناسه | 1.9V @ 250µA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C (TJ) |
| Rds در (حداکثر) @ Id ، Vgs | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-LSON (5x6) |
| شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs | 13.7nC @ 4.5V |
| تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss) | 30V |
| ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds | 1860pF @ 15V |
| جریان-تخلیه مداوم (شناسه) @ 25 ° c | 45A |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.67 | $1.64 | $1.60 |
حداقل: 1