ADS7957SDBTR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - Analog to Digital Converters (ADC) |
| برگه داده ها: | ADS7957SDBTR |
| توضیحات: | IC ADC 10BIT SAR 38TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - Analog to Digital Converters (ADC) |
| سری | microPOWER™ |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع ورودی | Single Ended |
| قسمت وضعیت | Active |
| معماری | SAR |
| پیکربندی | MUX-S/H-ADC |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رابط داده | SPI |
| تعداد بیت | 10 |
| بسته بندی/مورد | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| نوع مرجع | External |
| نسبت-S/ساعت: ADC | 1:1 |
| شماره قسمت پایه | ADS7957 |
| تعداد ورودی | 16 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 38-TSSOP |
| تعداد مبدل های A/D | 1 |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 2.7V ~ 5.25V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 1.7V ~ 5.25V |
| نرخ نمونه برداری (در ثانیه) | 1M |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.46 | $4.37 | $4.28 |
حداقل: 1