ADS7846E
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - Touch Screen Controllers |
| برگه داده ها: | ADS7846E |
| توضیحات: | IC SCREEN CNTRL 12BIT 16SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - Touch Screen Controllers |
| سری | - |
| رابط | SPI |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| لمسی | 4 Wire Resistive |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | ADS7846 |
| جریان--عرضه | 500µA |
| ولتاژ-تامین | 2.2V ~ 5.25V |
| وضوح (بیت) | 12 b |
| مرجع ولتاژ | External, Internal |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SSOP |
در انبار 344 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.62 | $4.53 | $4.44 |
حداقل: 1