ADS1208IPWR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - ADCs/DACs - Special Purpose |
| برگه داده ها: | ADS1208IPWR |
| توضیحات: | IC MODULATOR 16BIT 40K 16TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - ADCs/DACs - Special Purpose |
| نوع | Modulator |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رابط داده | Serial |
| بسته بندی/مورد | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | ADS1208 |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5.5V, 4.5V ~ 5.5V |
| وضوح (بیت) | 16 b |
| تعداد کانال | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| منبع عرضه ولتاژ | Analog and Digital |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-TSSOP |
| نرخ نمونه برداری (در ثانیه) | 40k |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1