SCA121T-D05
| سازندگان: | Murata Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motion Sensors - Inclinometers |
| برگه داده ها: | SCA121T-D05 |
| توضیحات: | SENSOR INCLINOMETER 90DEG MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Murata Electronics |
| دسته بندی محصولات | Motion Sensors - Inclinometers |
| محور | X, Y |
| سری | - |
| پهنای باند | 18Hz |
| رابط | Analog |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | 2V/g |
| بسته بندی/مورد | Module |
| رتبه ولتاژ | 4.75V ~ 5.25V |
| محدوده اندازه گیری | ±90° |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1