LQW2UAS22NG0CL
| سازندگان: | Murata Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | LQW2UAS22NG0CL |
| توضیحات: | FIXED IND 22NH 1000MA NON-AUTO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Murata Electronics |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | LQW2 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 55 @ 350MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±2% |
| اندوکتانس | 22nH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 1008 (2520 Metric) |
| مواد هسته ای | Non-Magnetic |
| اندازه/ابعاد | 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 120mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.080" (2.03mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 1008 |
| بسامد-رزونانس خود | 2.4GHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 50MHz |
در انبار 2000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.10 | $0.10 | $0.10 |
حداقل: 1