DN-900GX
| سازندگان: | Murata Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| برگه داده ها: | DN-900GX |
| توضیحات: | FHSS SERIAL MODEM 900MHZ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Murata Electronics |
| دسته بندی محصولات | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| سری | - |
| ویژگی | 50' Cable |
| تابع | Transceiver, Serial Adapter |
| فرکانس | 900MHz |
| رابط | RS-232 (DB9) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -108dBm |
| برنامه | Serial Port Adapter |
| قدرت خروجی | 1W |
| نرخ داده (حداکثر) | 500kbps |
| ولتاژ-تامین | 6V ~ 24V |
| مدولاسیون یا پروتکل | FHSS, FSK |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1