MP4033GS-Z
| سازندگان: | Monolithic Power Systems Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - LED Drivers |
| برگه داده ها: | MP4033GS-Z |
| توضیحات: | TRIAC DIMMABLE, PRIMARY SIDE CON |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Monolithic Power Systems Inc. |
| دسته بندی محصولات | PMIC - LED Drivers |
| نوع | DC DC Regulator |
| سری | - |
| Dimming | Analog, PWM, TRIAC |
| توپولوژی | Flyback |
| فرکانس | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| برنامه | Commercial & Industrial Lighting |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ولتاژ-خروجی | - |
| تعداد خروجی | 1 |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| ولتاژ-تامین (حداکثر) | 27V |
| ولتاژ-تامین (حداقل) | 11V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان-خروجی/کانال | - |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1