19164-0008
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - Spade Connectors |
| برگه داده ها: | 19164-0008 |
| توضیحات: | CONN SPADE TERM 18-22AWG #10 RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Terminals - Spade Connectors |
| رنگ | Red |
| سری | Perma-Seal |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| عایق | Insulated with Heat Shrink |
| سیم سنج | 18-22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| گل میخ/اندازه برگه | 10 Stud |
| نوع ترمینال | Standard |
| پایان تماس | Electro-Tin |
| تماس با مواد | Copper |
| طول--به طور کلی | 1.340" (34.04mm) |
| قطر عایق | 0.235" (5.97mm) |
| عرض--لبه های بیرونی | 0.323" (8.20mm) |
| طول-ختم | - |
| عایق مواد | NiAc |
| زبان در داخل باز | 0.198" (5.03mm) |
| طول حلقه مرکز به ختم | - |
در انبار 760 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.66 | $0.65 | $0.63 |
حداقل: 1