1722533111-11-R2-D
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Jumper Wires, Pre-Crimped Leads |
| توضیحات: | 11" PRE-CRIMP 1855/19 RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| رنگ | Red |
| طول | 11.0" (279.4mm) |
| سری | Ultra-Fit |
| سیم سنج | 22 AWG |