1300940492
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pulling, Support Grips |
| برگه داده ها: | 1300940492 |
| توضیحات: | BUS DROP GRIP SGL 0.3-0.43" 4.5" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Pulling, Support Grips |
| نوع | Support Grip |
| سبک | Bus Drop |
| سری | - |
| نوع چشم | Single |
| مواد | Stainless Steel |
| نوع مش | Closed |
| طول بیل | 9" |
| طول مش | 4.5" |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت شکستن | 1100 lbs |
| قطر کابل | 0.30" ~ 0.43" (7.6mm ~ 10.9mm) |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $39.42 | $38.63 | $37.86 |
حداقل: 1