1202530342
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Proximity Sensors |
| برگه داده ها: | 1202530342 |
| توضیحات: | SI600 2MM065NEMBNNOCPV3W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Proximity Sensors |
| سری | 120253 Contrinex |
| شاخص | No Indicator |
| محافظ | Unshielded |
| نوع خروجی | NPN-NO, 3-Wire |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سنسور | Inductive |
| بسته بندی/مورد | Cylinder |
| مواد بدن | Stainless Steel |
| سنجش از راه دور | 0.079" (2mm) |
| ولتاژ-تامین | 10V ~ 30V |
| سبک ختم | Cable |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 |
| فرکانس پاسخ | - |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $59.74 | $58.55 | $57.37 |
حداقل: 1