1068150026
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| برگه داده ها: | 1068150026 |
| توضیحات: | TUBING .010" ID SILICA 1=10M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| نوع | Solid Tubing, Capillary |
| رنگ | - |
| طول | 32.81' (10.00m) |
| سری | TSP, Polymicro Technologies 106815 |
| ویژگی | - |
| مواد | Silica, Polyimide Coated |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | - |
| حفاظت از گرما | - |
| مشخصه های نوع | Smooth |
| قطر داخلی | 0.010" (0.25mm) |
| حفاظت مایع | - |
| قطر خارج | 0.014" (0.36mm) |
| حفاظت سایشی | Abrasion Resistant |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 350°C |
| حفاظت از محیط زیست | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 15 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $93.50 | $91.63 | $89.80 |
حداقل: 1