0936040246
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 0936040246 |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 1.97"L X 1.77"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.181" (30.00mm) |
| سری | GWconnect 93604 |
| وزن | - |
| رأی | IP66, IP69 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 3.48in² (22.5cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 1.969" L x 1.772" W (50.00mm x 45.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.92 | $9.72 | $9.53 |
حداقل: 1