0936040027
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 0936040027 |
| توضیحات: | BOX ALUM GRAY 7.44"L X 6.58"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.150" (80.00mm) |
| سری | GWconnect 93604 |
| وزن | - |
| رأی | IP66, IP69 |
| ویژگی | Mounting Flange, PCB Supports |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.236" (6.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 48.9in² (315cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.441" L x 6.575" W (189.00mm x 167.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 13 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $32.91 | $32.25 | $31.61 |
حداقل: 1