0923152001
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Cable Assemblies |
| برگه داده ها: | 0923152001 |
| توضیحات: | 20CKT PICOFLEX 1000MM LONG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Cable Assemblies |
| رنگ | Gray, Ribbon |
| استفاده | - |
| طول | 3.28' (1.00m) |
| سری | Picoflex 92315 |
| ویژگی | - |
| محافظ | Unshielded |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیچ کابل | 0.050" (1.27mm) |
| نوع اتصال | Socket to Socket |
| پایان تماس | Tin |
| تعداد ردیفها | 2 |
| کابل ختم | IDC |
| پیچ اتصال | 0.100" (2.54mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 20 |
| ضخامت تماس با پایان | 80.0µin (2.03µm) |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.80 | $3.72 | $3.65 |
حداقل: 1