0732510800
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Coaxial Connectors (RF) |
| برگه داده ها: | 0732510800 |
| توضیحات: | CONN SMA RCPT STR 50OHM COMPRESS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Coaxial Connectors (RF) |
| سری | 73251 |
| ویژگی | EMI/RFI Gasket, Field Replaceable, For Hermetically Sealed Pin |
| شامل | - |
| امپدانس | 50Ohm |
| بسته بندی | Bulk |
| پایان بدن | - |
| گروه کابل | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جنس بدنه | Stainless Steel |
| رنگ مسکن | Silver |
| چرخه جفتگیری | 500 |
| نوع نصب | Panel Mount |
| نوع اتصال | Receptacle, Female Socket |
| نوع چفت و بست | Threaded |
| از دست دادن درج | - |
| رتبه ولتاژ | 500V |
| سبک اتصال | SMA |
| فرکانس حداکثر | 27GHz |
| تعداد پورت ها | 1 |
| قابلیت نصب | Flange |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| سپر ختم | Screw |
| فسخ تماس | Compression |
| مواد دی الکتریک | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| دمای عملیاتی | -65°C ~ 165°C |
| مرکز تماس با آبکاری | Gold |
| مرکز تماس با مواد | Beryllium Copper |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.85 | $9.65 | $9.46 |
حداقل: 1