0430300004-11-R1
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Jumper Wires, Pre-Crimped Leads |
| توضیحات: | 11" PRE-CRIMP 3047 RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| رنگ | Red |
| طول | 11.0" (279.4mm) |
| سری | Micro-Fit 3.0 43030 |
| سیم سنج | 30 AWG |