0190670056
| سازندگان: | Molex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminals - Ring Connectors |
| برگه داده ها: | 0190670056 |
| توضیحات: | CONN RING CIRC 6AWG #5/16 CRIMP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Molex |
| دسته بندی محصولات | Terminals - Ring Connectors |
| رنگ | Blue |
| سری | NylaKrimp |
| ویژگی | Brazed Seam |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| ضخامت | 0.050" (1.27mm) |
| عایق | Insulated |
| سیم سنج | 6 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | Crimp |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| گل میخ/اندازه برگه | 5/16 Stud |
| نوع ترمینال | Circular |
| پایان تماس | Electro-Tin |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| طول--به طور کلی | 1.690" (42.93mm) |
| قطر عایق | 0.428" (10.87mm) |
| عرض--لبه های بیرونی | 0.640" (16.26mm) |
| عایق مواد | Polyamide (PA), Nylon |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.75 | $0.74 | $0.72 |
حداقل: 1